Корзина
34 отзыва
+380980301715
Контакты
Книгазин
+38098030-17-15
УкраинаДнепропетровская область

Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна

Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 1
впередназад
Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 2Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 3Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 4Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 5Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 6Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 7Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 8Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна, фото 9
  • Под заказ

Цену уточняйте

Торбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна
Цену уточняйте
Под заказТорбен Кульманн: Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна
+38098030-17-15
+38098030-17-15
  • График работы
  • Адрес и контакты

Багато років тому жило у Гамбурзі цікаве до всього Мишеня, яке дуже любило читати людські книжки і мало багато друзів-мишей. Та одного дня з міста зникли всі миші... Щоби знову побачити своїх приятелів, Мишеняті доведеться здолати чимало небезпек, стати справжнім винахідником і навіть — перелетіти через океан.

Чарльз Ліндберґ – американський пілот, який першим в світі здійснив трансатлантичний безпосадочний переліт з Нью-Йорка до Парижа і відразу став легендою. У книзі Торбена він трансформується в мишеня, яке стало конструктором і здійснило неможливе, – піднялося в небо і перелетіло Атлантику. От тільки, якщо сам Ліндберґ народився і жив в Америці, то мишиня автор поселив на протилежному березі Атлантики, в своєму рідному місті Гамбурзі. І пустив його летіти по сторінкам книги назустріч його прототипу – у Нью-Йорк.

 

 
 
 

 

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Видавництво Старого Лева
Страна производительУкраина
ТематикаКосмонавтика, фізика, фантастика
Язык изданияУкраинский
Возрастная группаОт 6 лет
ОбложкаТвердый переплет
Количество страниц98.0
Иллюстрации Цветные
ISBN978-617-679-221-5
СостояниеНовое
Формат
Ширина220.0 (мм)
Длина280.0 (мм)
Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте
Отзывы о товаре