Кошик
190 відгуків
КНИГАЗИН - НАЙКРАЩИЙ У СВІТІ МАГАЗИН!
+380 (98) 030-17-15

МАШИНИ та МАШИНИ ПРАЦЮЮТЬ – добірка книг для майбутніх автомобілістів

МАШИНИ та МАШИНИ ПРАЦЮЮТЬ – добірка книг для майбутніх автомобілістів

МАШИНИ та МАШИНИ ПРАЦЮЮТЬ – книги для майбутніх автомобілістів, які вже прямо зараз не приховують своєї зацікавленості автомобілями, і з захопленням завмирають, коли чують їх роботу двигунів, не можуть спокійно пройти повз будь-якої працюючої машини.

Книги для детей от 3-х лет. Детские книги. Развивающие книги для детей. Издательский дом Мелик-Пашаев популярен огромнейшим выбором детских книг для детей от 3-х лет. Эти развивающие книги придутся по вкусу не только детям, но и их родителям.

Ваш ребёнок не может пройти мимо работающего грейдера, копающего траншею экскаватора, у него захватывает дух от проезжающего мимо, громко рычащего кабриолета, постоянно спрашивает, как работает та или иная машина? Тогда эти книги безусловно для вас и вашего ребенка.

В книгах:

 Машины

(https://knigazin.in.ua/p1153993744-detskaya-kniga-georg.html)

и  

Машини працюють

(https://knigazin.in.ua/p1154439889-detskaya-kniga-georg.html)

ми знайдемо інформацію про те, як працюють машини в селі, які машини можна зустріти в місті, як складно, але цікаво працюють машини в горах. У всьому нам допоможуть розібратися відомий механік Муллі Мек і його постійний супутник собачка Буффа.

У книгах тексту небагато, він лаконічний і зрозумілий маленькому читачу, а яскраві соковиті картинки пояснюють все без зайвих слів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner