Кошик
190 відгуків
КНИГАЗИН - НАЙКРАЩИЙ У СВІТІ МАГАЗИН!
+380 (98) 030-17-15

Добірка самих цікавих книг для маленьких принцес

Добірка самих цікавих книг для маленьких принцес

Добірка книг для маленьких принцес

Русалочка. У підводному царстві. Disney

https://knigazin.in.ua/p1225340389-detskaya-kniga-rusalochka.html

Чи можна передати на папері, як захоплює дух, коли дивишся улюблений мультик? Можна повертатися до улюблених героям, якщо батьки вимкнули телевізор? А хіба буває справжня дитяча література, де всі герої - мультяшні?
Так! І все це в книжці, яку ви зараз тримаєте в руках. Звертайтеся з нею дбайливо, зберіть всю колекцію, і у вас з'явиться справжня дитяча бібліотека - красива, весела і добра, зовсім як книги серії "Чарівний світ".
Аріель мріє жити на суші, хоча до її послуг усі скарби батька - царя Тритона. В ім'я мрії вона віддає морській відьмі свій дивовижний голос і отримує ніжки. Однак мало навчитися ходити, щоб знайти любов. Які ще випробування подолає Русалонька на шляху до щастя, ви дізнаєтеся з книги "У підводному царстві". Пригоди починаються!

 

Красуня і Чудовисько. Зачарований замок Disney

https://knigazin.in.ua/p1110368285-detskaya-kniga-krasavitsa.html

Можно ли передать на бумаге, как захватывает дух, когда смотришь любимый мультик? Можно ли возвращаться к любимым героям, если родители выключили телевизор? А разве бывает настоящая детская литература, где все герои - мультяшные? Да! И всё это в книжке, которую вы сейчас держите в руках. Обращайтесь с ней бережно, соберите всю коллекцию, и у вас появится настоящая детская библиотека - красивая, весёлая и добрая, совсем как книги серии "Волшебный мир".
Проста дівчина Белль володіла не тільки дивовижною красою, але і добрим, чуйним серцем. Вона не злякалася Чудовиська і була готова пожертвувати собою заради порятунку коханого батька. Що ж сталося з Белль в замку Чудовиська і змогла істинна любов перемогти злі чари, ви дізнаєтеся з книги "Зачарований замок". Пригоди починаються!

 

Шарль Перро Попелюшка

https://knigazin.in.ua/p1225719469-kniga-sharl-perro.html

Казка Шарля Перро про добру, працьовиту Попелюшку вже не одне століття є улюбленою історією дівчаток всього світу. Ще б! Хіба це не чудово - з допомогою феї-хресної опинитися на королівському балу, і танцюючи у витончених кришталевих туфельках, зачарувати прекрасного принца?..
Запрошуємо всіх маленьких і дорослих дівчаток знову зануритися в атмосферу цієї чудової казки завдяки чарівним ілюстраціями молодого талановитого художника Олени Ушакової.

 

Грімм Якоб і Вільгельм: Білосніжка

https://knigazin.in.ua/p752313898-kniga-grimm-yakob.html

Белоснежка - героиня одной из самых любимых сказок. Она хрупкая, доверчивая и очень красивая. Она смотрит на мир огромными удивлёнными глазами, сквозь которые видна вся её чистая открытая душа. Именно такой предстаёт перед нами Белоснежка в иллюстрациях Екатерины Ефремовой. А гномы у молодой художницы выглядят милыми пушистыми бородачами - сразу видно, что они очень добрые. 
Изогнутая бровь и то надменный, то гневный взгляд красивой женщины, застывшей перед зеркалом… Кто это? Это злая королева, мачеха Белоснежки. Она прекрасна, но её красота - лишь маска для чёрного сердца. 
Казка вчить добра і розповідає про те, чим відрізняється краса уявна від істинної.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner