Кошик
190 відгуків
КНИГАЗИН - НАЙКРАЩИЙ У СВІТІ МАГАЗИН!
+380 (98) 030-17-15

Джон Пейшенс: Казки зеленої долини.

Джон Пейшенс: Казки зеленої долини.


Серию книг о Зеленой долине написал и проиллюстрировал известный английский художник Джон Пейшенс. Эти милые добрые истории оформлены в традиционном классическом стиле. Впервые изданные в 1980-х годах, они до сих пор остаются необычайно популярными и издаются на многих языках в разных странах мира.
Зеленая долина - это прекрасное место для жизни. Она расположена сразу за Темным лесом, и через нее серебряной лентой бежит Папоротниковая река. Зеленая долина населена животными. Все они хорошие соседи и добрые друзья.
Серія складається з 4-х книг, в кожній по 3 казки з різними героями, але обов'язково з гарним і радісним закінченням.

Сюрприз на день народження. Одного разу, в свій день народження, Зигмунд Ква-Ква отримав поштою величезний ящик від свого дядька Оскара з Африки. Яке ж було здивування Зигмунда, коли з ящика виліз ... величезний КРОКОДИЛ. Він був дуже голодний, бо нічого не їв з самої Африки - він з'їв весь сніданок Зигмунда, не наївшись втік на вулицю, де проковтнув футбольний м'яч звірят, що гралися неподалік, потім з'їв все випрану білизну місіс Колючки, потім заскочив в пекарню містера Жолудя й поживився усіма булочками з вершками і пиріжками з варенням, які там були...

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner