Кошик
190 відгуків
КНИГАЗИН - НАЙКРАЩИЙ У СВІТІ МАГАЗИН!
+380 (98) 030-17-15

Книги автора Мотшиуниг Ульріке про пригоди Лисеняти

Книги автора Мотшиуниг Ульріке про пригоди Лисеняти

Про автора:

Ульріке Мотшиуниг - народилася в 1965 році, в Австрії. Працювала в банківській сфері, але після народження двох доньок звернулася до літературної творчості, почала писати казки. Перша книга автора вийшла в 2010 році. У 2011 році книга Ульріке Мотшиуниг "Як Лисеня щастя шукав" була удостоєна австрійської премії "Книга-фаворит". У вересні 2013 року ця ж книга отримала премію Львівської книжкової ярмарки. Книги автора переведені на п'ять мов.

Як Лисеня зустрічав Новий рік

Одного разу вранці ліс, в якому живе Лисеня зі своєю мамою в одну мить перетворився і став чарівним! Усе покрилося мерехтливим, пухнастим снігом, а повітря раптом наповнився очікуванням Нового року. Що це за дивне свято? А як його відзначати і хто буде дарувати подарунки? Лисеня захотів дізнатися про це святі якомога більше і звичайно ж, вирішив відсвяткувати його в колі друзів.

Мій найкращий друг – це ти, Лисеня!

Що таке дружба? І хто такий друг? Як правильно поводитися з найкращими друзями?
Лисеня звертається з цими та багатьма іншими питаннями до мешканців лісу і дізнається про дружбу багато нового. Адже у нього багато чудових друзів, з якими йому добре і весело. Однак найважливіше відкриття належить самому Лисенку.

Солодких снів, Лисеня!

Де і як сплять лісові звірі? І бачать вони сни? Вночі в лісі стає таємниче й тихо, а тому цікавий Лисеня йде з нори назустріч дивним пригодам.
Може бути, Кажан насправді спить догори ногами? А хто видає ці смішні звуки на старій їли? І яким поділиться секретом мудра Сова з маленьким Лисенком? Це ще одне дивне відкриття малюка допоможе йому бачити тільки добрі та солодкі сни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner