Кошик
190 відгуків
КНИГАЗИН - НАЙКРАЩИЙ У СВІТІ МАГАЗИН!
+380 (98) 030-17-15

Пригоди кошеняти Шмяка

Пригоди кошеняти Шмяка

Роб Скоттон - відомий художник і письменник, літературний тато зворушливого кошеня Шмяка, обожнюваного дітьми та батьками по всьому світу. Книга «Кошеня Шмяк» - це світовий бестселер, нарешті виданий російською мовою.

1. Скоттон Роб: Кошеня Шмяк

https://knigazin.in.ua/p702226164-skotton-rob-kotyonok.html

Книга розповідає про те, як її герой в перший раз йде в школу. Він дуже хвилюється. А раптом він ні з ким не подружитися? Для моральної підтримки Шмяк потайки бере з собою свого маленького вихованця - мишеня Сирника. І ось починається перший урок... Все йде добре... Поки під час сніданку Сирник не тікає. Мишеня в котячої школі! Ой, що зараз буде! А дізнатися подальший сюжет ваші діти зможуть, прочитавши книгу...

 

2. Кошеня Шмяк мамин помічник

https://knigazin.in.ua/p1120944116-detskaya-kniga-skotton.html

У кошеняти Шмяка сьогодні багато домашніх турбот - прибрати іграшки, застелити постіль, полити квіти... Це так нудно! Що ж робити? А що, якщо квіти - це дикі джунглі і треба врятувати острів від посухи? А що якщо іграшки - це скарби піратів, які потрібно сховати в скриню? Так виконувати домашні доручення набагато веселіше! Але впорається Шмяк?

 

3. Шмяк і пінгвіни

https://knigazin.in.ua/p702197990-skotton-rob-shmyak.html

Кошеня Шмяк і його друзі живуть весело. Вони влаштовують один одному свята, дощ катаються на подушках по коридорах, ходять у походи і пишуть пісні для своєї рок-групи. Самі улюблені герої малюків і самі милі картинки!
 
Кошеня Шмяк стоїть на порозі здійснення своєї мрії – саме сьогодні він з класом йде в зоопарк і нарешті побачить живих пінгвінів! А як же бути з найкращим другом – мишеням Сирників? Адже мишей в зоопарк не пускають, бо їх бояться слони. Невже доведеться залишити одного будинку? Що придумав Сирник? Чи потрапить він у зоопарк і що з цього вийде? Швидше відкривайте і читайте книгу!

4. Кошеня Шмяк. Шмяк і літні канікули

https://knigazin.in.ua/p1047555217-detskaya-kniga-rob.html

Канікули — час пригод! Шмяку ніколи нудьгувати: його чекають велосипедні гонки, футбольний матч, пошук піратських скарбів і навіть політ на космічному кораблі! Після насиченого літа пора повертатися в школу. Що ж написати в шкільному творі?

Що було найголовнішим влітку? Хто завжди був поруч у скрутну хвилину? Шмяк знає, хто це, — дізнайтеся про це і ви!

Добра історія про чарівному Шмяке сподобається дітям і батькам, допоможе усвідомити цінність сім'ї і може стати улюбленою книжкою дитини. А ще по цій книзі легко навчитися читати! Великий шрифт, зрозумілі тексти і яскраві ілюстрації зроблять читання простим і захоплюючим заняттям.

5. Кошеня Шмяк йде до лікаря

Сьогодні Шмяк відправляється на прийом до лікаря. Він чекає цієї події з нетерпінням! Але в школі кошенята сказали, що його бинтують і дадуть ТЕР-МУР-МЕТР! Тепер Шмяку не так хочеться до лікаря. Чи зможе він бути хоробрим кошеням?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner